Zemědělské obory

Maturitní

Dvě studentky se svými psy

Chovatelství

Miluješ zvířata a chceš, aby se tvoje budoucí práce točila kolem nich?  Chceš mít svou vlastní chovatelskou stanici či farmu nebo třeba pracovat v zoo? Tohle je obor právě pro tebe.
Zjisti víc
 
 

Učební

Dvě studentky při zahradních pracech

Zahradník - krajinář

Máš rád přírodu? Zahradnictví je práce pro ty, kteří nechtějí strávit život v kanceláři a místo toho dávají přednost čerstvému vzduchu, slunci a smysluplné práci.

Zjisti víc
Student v dílně

Opravář zemědělských strojů

Jsi manuálně zručný a chceš se jednou posadit za volant špičkového počítačem řízeného kolosu, který zdolá každý terén a práce s ním je pořádné vzrušení? Tohle je tvůj obor.
Zjisti víc
Student v dílně

Zemědělec - farmář

Máš rád zvířata a chceš pracovat v zemědělství? Farmář je pro ty, co se chtějí točit kolem zvířat a pracovat na čerstvém vzduchu
Zjisti víc

Potravinářské obory

Učební

Studenti při praxi v kuchyni

Pekař

Dovedeš si představit vůni čerstvě upečeného a křupavého chleba? Je to jedna z nejlepších vůní! Jestli už se vidíš s bílou zástěrou ve své vlastní pekárně, studuj tenhle obor.
Zjisti víc

 
 

Automobilní obory

Učební

Student pracuje na motoru auta

Automechanik

Máš rád auta a techniku? Chceš vědět, jak jednotlivé části fungují a jak je opravit? Dělej práci, která je dobře placená a kde nikdy není nouze o další zakázky.
Zjisti víc

 
 

Stavební obory

Učební

Studenti na stavbě domu

Zedník

Baví tě dělat rukama a chceš studovat obor, který ti umožní být opravdovým univerzálem přes stavebnictví? Zedničina využívá moderní technologie a spoustu vychytávek.
Zjisti víc

Studenti pokládají podlahu

Podlahář

Láká tě dělat rukama, ale chceš zůstat pěkně v teple a suchu? Podlahář je tak tak trochu umělec a teprve jeho ruka dokáže udělat z nové stavby opravdový hřejivý domov.
Zjisti víc

Student maluje stěnu

Malíř a lakýrník

Hledáš poctivé řemeslo, kde můžeš naplno využít představivost a kreativitu? Naučíme tě všechno a bude po tobě opravdu velká poptávka.
Zjisti víc
Student opracovává kovovou součástku

Klempíř

Jsi technický typ a rád skládáš věci dohromady? Jestli hledáš obor, se kterým se stoprocentně uplatníš, dostaneš dobře zaplaceno, a můžeš využít svoji kreativitu, tohle je ono.
Zjisti víc

Student opracovává kovovou součástku

Instalatér

Víš, že by ses chtěl živit rukama a hledáš univerzální obor, se kterým se uplatníš všude? Naučíme tě, jak ovládnout kov i plast, najít závadu a zažehnat každou domácí katastrofu.
Zjisti víc

Studenti pracují na krovech

Tesař

Láká tě poctivé řemeslo a miluješ práci se dřevem? Tesařinu nemůže dělat jen tak někdo, ale kdo se stane tesařem, nikdy toho nelituje. Studuj ji i ty.
Zjisti víc

Speciální

Studentky při praxi v kuchyni

Potravinářské práce

Sedět věčně v lavici tě nebaví, zato v kuchyni ti to jde? Pojď studovat pekařinu – naučíme tě péct všechno, na co si vzpomeneš, a po studiu se snadno uplatníš.
Zjisti víc
Studenti v dílnách

Opravářské práce

Zajímají tě velké zemědělské stroje, jako jsou traktory a kombajny? Chceš vědět, jak se o tyto stroje postarat, jak je vyčistit a jak je opravit? Naučíme tě to.
Zjisti víc

Nástavba

Studenti pracují na pc

Podnikání

Máš už za sebou některý z učebních oborů a v kapse výuční list? Ať už jsi studoval jakoukoliv oblast, není nad to, rozšířit si znalosti a s tím i možnost uplatnění v praxi.
Zjisti víc