Termíny dnů otevřených dveří ve školní roce 2023/2024

3. 11. 2023
12:00 - 17:00
4. 11. 2023
8:00 - 13:00
24. 11. 2023
12:00 - 17:00
25. 11. 2023
8:00 - 12:00
12. 1. 2024
12:00 - 17:00
13. 1. 2024
8:00 - 13:00

Ani jeden termín ti nevyhovuje?

Domluv si individuální návštěvu

Co se bude dít

Image

Náš den otevřených dveří nebude v žádném případě nuda. Provedeme tě celou školou a řekneme ti vše o oborech a přijímačkách. Pak na tebe čeká spousta zábavy.

Jestli jsi přišel/kvůli chovatelství, uvidíš pejsky v akci při výcviku, nebo třeba agility. Pokud tě táhnou spíš stavební obory, vyzkoušíš si něco postavit, zatlouct, nebo položit podlahu. Jestli máš uměleckou duši, vyzkoušíš si, jaké je to je malovat na zeď. Pro milovníky strojů a aut tu máme třeba ukázku 3D geometrie aut, zkusíš si vyměnit kola a projedeš se v supermoderním trakoru.

A to není zdaleka všechno, takže nudit se určitě nebudeš.

Zjisti víc
Student při praxi

Na co se těšit

ikona mechanika

Vyzkoušej moderní stroje

Vyzkoušej si špičkový trenažér na výuku svařování - bude se ti líbit. Mrkneme se i do kovárny, kde si můžeš zkusit tvarovat kov ve výhni a pak tě svezeme super traktorem CASE.
ikona lístku

Květiny a dekorace

Podívej se, jak skuteční profesionálové vytvářejí krásné dekorace a uč se od nich. Sám/sama si pak můžeš zkusit vytvořit dokonalý věnec, nebo dekoraci k vám domů.
ikona psí tlapky

Agility a výcvik psů

Podívej se na agility našich pejsků a když budeš chtít, staň se živou překážkou. Podíváš se i na výcvik - schovej u sebe hledanou látku a uvidíš, jak rychle ji vyčenichají.
ikona zdi

Postav si zeď

Vyzkoušej si třeba vyzdít cihelnou klenbu, zatlouct hřebíky, nebo položit dřevěné parkety a vyskládat z nich úžasný stromečkový vzor přesně, podle tvých představ.

  Tvé jméno a obor zájmu

  Tvůj Email

  Který termín přijdeš?

  Kolik osob celkem přijde?

  Máš nějaký dotaz, na který bys už teď chtěl znát odpověď?

  Tento formulář je chráněn reCAPTCHA a jsou aplikovány Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.


  Když se ti ani jeden termín nehodí

  Máš v plánu přijít? Řekni to


  Jestli opravdu nemůžeš ani na jeden z termínů přijít, nezoufej. Kontaktuj nás a domluvíme se na individuální návštěvě.

  Veronika Jančová Pěchová
  pracovník vztahů k veřejnosti
  +420 572 613 121, +420 603 370 312
  jancovaveronika@sou-ub.cz


  Dej vědět, že přijdeš


  Můžeš přijít jen tak, ale když nám dáš o sobě vědět předem, všechno dobře připravíme a ty si užiješ víc zábavy. Zkrátka nám tím pomůžeš, aby celý den otevřených dveří proběhl naprosto hladce.
  Image

  Kudy k nám?

  Od autobusového a vlakového nádraží (leží hned u sebe) to ke škole není daleko. Vydejte se nadchodem od nádraží do města, až dojdete na křižovatku s ulicí U sboru. Jděte po ní doleva. V místě, kde se ulice kříží s ulicí Hradišťská se opět vydejte doleva - po několika metrech navážete ulicí Svatopluka Čecha a po pravé straně uvidíte areál školy.

  O koho se můžeme společně opřít

  Už víš, který obor je pro tebe ten pravý?

  Na nic nečekej a zjisti to teď
  Vyber si obor